Súkromné

Agátka a Maťko január – máj 2017
Po veeeeeeeeeľmi dlhom čase, kedy som bol trochu viac vyťažený a nestíhal som, opäť zopár fotografi. Prehľad našich prvých piatich mesiacov roka 2017.

Agátka a Maťko august – december 2016
Päť mesiacov ubehlo ako voda. A stali sa veľké veci. Agátka si zvykla na Maťka, občas sa oňho stará, ba dokonca sa z neho aj teší.

Mama – oslava
Zopár fotografií z narodeninovej oslavy.

Agátka a Maťko jún – júl 2016
13.06.2016 pribudol nový člen rodiny a tak sa z rubriky Agátka transformujeme na  rubriku Agátka a Maťko – uvidíme do kedy 🙂 .

Agátka marec – máj 2016
Mesiace marec až máj boli intenzívnejšie na aktivity ako sme boli zvyknutí doteraz. Zlepšili sme sa v chodení a behaní a naučili sme sa aj motorkovať. Zima skončila a tak sme začali chodievať von častejšie ako doteraz a v apríli sme boli na supernej dovolenke, kde sme si to naozaj všetci užili.

Agátka 14. – 16. mesiac
Tak a máme ďalšie 2 mesiace za sebou. Tešíme sa z nášho zlatka čoraz viac. Na fotkách to možno nevidno, ale Agátka bľaboce ostošesť, najnovšie má v tanečnom repertoári kolo-kolo mlynské, čítame knižky, časopisy, katalógy, namiesto áno hovorí nie a naopak. Boli sme na Silvestra na chate, a nedávno za tetou a sesternicou na Liptove, zážitkov máme teda plno, aj keď nie všetky sú zdokumentované. Najnovšie výzvy sú 1. zvýšiť vytrvalosť v chodení v exteriéroch; 2. naučiť sa motorkovať; 3. začať s nočníkom; 4. vysvetliť jej, že bude mať bračeka. Ďakujeme, že ste pri týchto dobrodružstvách s nami 🙂

Agátka 11. – 13. mesiac
Tak a opäť uplynuli ďalšie tri mesiace, počas ktorých sme uzatvorili letnú sezónu niekoľkými výletmi  po Slovensku ale aj  v zahraničí a zároveň sme otvorili sezónu jesennú. Chodiť síce ešte nevieme, ale s veľkou nádejou sa pozeráme do budúcnosti a veríme, že do konca roka už budeme behať ako gazely.

Agátka 7. – 11. mesiac
5 mesiacov ubehlo ako voda a až pri pohľade na tieto fotografie si uvedomujeme s Nikou ako neskutočne až neuveriteľne Agátka vyrástla . Od ležania na brušku sme sa prekúsali cez plazenie, lozenie, vstávanie až k cupitaniu popri nábytku a teraz to máme veselo namierené k chodeniu.  Vyrástlo nám zopár zúbkov a ďalšie sa derú na svet. Dospievanie je proste drina.

Agátka 2.-6. mesiac
Tak po dlhšej dobe opäť zopár fotografií. Agátka už váži 8,7 kg a má za sebou prvý smiech, 10-hodinový nočný spánok (síce iba raz, ale bolo to super:)), podozrenie na čierny kašeľ, prvé antibiotiká, očkovanie, prvý smiech, tri bicyklové výlety, prechádzky v Rakúsku a návštevu prastarých rodičov. Kvária ju zuby – a nás tiež:), učí sa jesť tuhú stravu a zaspávať sama v postieľke. Stáva sa z nej malá objaviteľka, každý predmet najprv preskúma rukami, poškrabká, dá do pusy, s vážnym výrazom v tvári preskúma a potom obúcha o podlahu – proste hĺbková analýza. Tešíme sa na ďalšie dobrodružstvá!

Agátka – 2. mesiac
Tak a  máme za sebou druhý mesiac, ktorý bol pre nás všetkých, najmä pre Agátku, bohatý na udalosti. Máme za sebou prvého spoločného Mikuláša, prvé spoločné vianočné trhy, krst, prvé spoločné Vianoce, prvé darčeky pre Agátku a prvý Silvester s ohnostrojom (aj ked ten nepochopyteľne celý prespala). Udalostí bolo tento mesiac neúrekom a tak sa všetci traja tešíme, čo nám prinesie nový rok 2015.

Agátka 28.10.2014
Dňa 28. 10. 2014 o 14:57 vstúpila do nášho (môjho a Veronikinho) života malá slečna, ktorá si získala našu pozornosť, opateru a veľku časť z našich sŕdc <3. Napriek tomu, že nedisponuje ideálnymi mierami ( 90-60-90), je pre nás to najkrajšie stvorenie na svete.